
In oktober en november verandert het buitenleven. De zon gaat eerder onder, de temperatuur zakt sneller en op veel avonden is een extra laagje geen overbodige luxe. Toch hoeft dat niet te betekenen dat uw terras maandenlang ongebruikt blijft.
Met terrasverwarming, goede buitenverlichting en warme accessoires zoals plaids en kaarsen kunt u ook op frisse herfstdagen nog fijn buiten zitten. Juist in deze maanden zorgen kleine aanpassingen voor een groot verschil.
Terras verwarmen in het najaar
Op een frisse avond in oktober of november merkt u al snel hoeveel verschil warmte maakt. Zeker wanneer u na het eten nog buiten wilt blijven zitten of op een droge herfstdag van de tuin wilt genieten. Bij Jos de Groot werken alle terrasverwarmers met infraroodwarmte, met middellange of lange golf. Een infrarood terrasverwarmer verwarmt vooral mensen en voorwerpen en niet eerst alle lucht eromheen. Daardoor voelt u de warmte direct, ook wanneer het buiten wat frisser of winderig is. Bovendien geven deze terrasverwarmers nauwelijks licht af.
We werken onder andere met Bromic, Heatsail, Heatscope en Heatstrip. Welke terrasverwarming geschikt is, hangt af van de ruimte, de plek waar de verwarmer komt en de manier waarop u het terras gebruikt. Daarom kijken we graag met u mee naar een passende oplossing.
Buitenverlichting als het vroeg donker wordt
In november kan het aan het einde van de middag al behoorlijk donker zijn. Buitenverlichting wordt in deze periode daarom een belangrijk onderdeel van uw terras. Niet alleen om te kunnen zien waar u loopt of zit, maar juist ook voor de sfeer. Met verlichting rond de zithoek blijft het terras uitnodigend zodra het daglicht verdwijnt. Ook kunt u delen van de tuin uitlichten, zodat u vanuit huis niet tegen een donkere tuin aankijkt.
In onze collectie vindt u verschillende soorten tuin- en buitenverlichting. In de showroom kunt u bekijken hoe verlichting samengaat met meubels, accessoires en de rest van de inrichting.
Een plaid erbij en de kaarsen aan
In oktober en november mag een terras ook best wat warmer en knusser aanvoelen dan midden in de zomer. Daar hoeft u niet meteen de hele inrichting voor te veranderen. Een plaid op de bank of stoel is prettig wanneer de temperatuur daalt. Kussens zorgen voor extra comfort en met een paar kaarsen voegt u eenvoudig warm licht toe. Een buitentapijt kan de zithoek daarnaast meer bij elkaar brengen en geeft de buitenruimte een zachtere uitstraling.
Bij Jos de Groot vindt u naast tuinmeubelen daarom ook plaids, kaarsen, buitentapijten en andere accessoires. Zo kunt u de inrichting gedurende het jaar aanpassen aan het seizoen.
Maak ook van een frisse herfstdag een buitenmoment
Langer buiten zitten draait in deze maanden vooral om de juiste combinatie. Een comfortabele plek om te zitten, warmte wanneer dat nodig is en voldoende licht zodra het donker wordt.
Op een droge zaterdagmiddag in oktober kunt u zo nog prima buiten koffie drinken. En op een frisse avond in november hoeft een gezellig moment buiten niet direct voorbij te zijn zodra de temperatuur daalt. Met een terrasverwarmer aan, een plaid erbij en wat sfeerverlichting voelt het terras meteen anders.
Wilt u uw terras ook in oktober en november blijven gebruiken? Bekijk het assortiment in onze webshop voor terrasverwarming, tuinverlichting, plaids, kaarsen en andere accessoires.
Wilt u liever eerst bekijken wat goed bij uw buitenruimte past? Maak dan een afspraak in onze showroom in Kaatsheuvel. Hier kunt u verschillende producten en opstellingen in het echt zien en denken we persoonlijk met u mee. U kunt ons ook direct via WhatsApp om advies vragen.

Als u vragen heeft of graag geadviseerd wilt worden bij uw keuze schroom dan niet om ons een mail te sturen of te bellen. We zullen u dan graag van een passend advies voorzien.
In onze sfeervolle showroom in Kaatsheuvel, waarin diverse opstellingen worden gepresenteerd kunt u in alle rust uw wensen kenbaar maken en kunnen wij samen met u uw eigen "buiten" laten ontstaan.
© Jos de Groot | Terrasadvies